ריפוי זוגי קוטבי

כאנשי מקצוע בתחום הריפוי וההדרכה הזוגיים, כולנו רוצים להעניק ללקוחות שלנו את המירב והמיטב, שיביא להם כמה שיותר בהירות, ריפוי, חיבור, אינטימיות ושמחה בחייהם האישיים והזוגיים.

לא משנה מאיזו גישה או שיטה אנחנו באים, הדבר הכי עוצמתי שאנחנו מביאים למפגש עם לקוחותינו הוא את עצמנו.

הנוכחות שלנו, הבטחון, האמון, המיומנות, הניסיון והאינטואיציה שלנו. ומעבר לכל אלה- השראה של אנרגיה ממגנטת, שמדביקה אותם בכוחות לחולל את השינויים המיטיביים, שלהם הם משוועים.

לראייתנו ומנסיוננו, חלק גדול מאוד מהנוכחות שאנחנו באים איתה כאנשי מקצוע, קשורה באנרגיה הקוטבית האישית שלנו. כלומר- נשים– החיבור שלנו לאנרגיה הנקבית שלנו, וגברים– החיבור שלנו לאנרגיה הזכרית שלנו.

ככל שאנחנו מחוברים יותר לקטבים ה”טבעיים” שלנו, נחווה יותר בטחון, אינטימיות, חיוניות ותשוקה בחיינו הזוגיים הפרטיים, והתמיכה שנעניק ללקוחות שלנו תהיה עוצמתית פי כמה

ככל שאנחנו מחוברים יותר לקוטב הטבעי שלנו, ויודעים איך לעבוד איתו ולעורר את הכוחות הקוטביים העמוקים והעוצמתיים של לקוחותינו, יש לנו יותר מודעות, בחירה והשפעה בעבודתנו המקצועית.

אנשי ונשות מקצוע בתחומי התמיכה הזוגיים, אנחנו מזמינים אתכם לעלות רמה במודעות ובחיבור לקטבים הטבעיים והעוצמתיים שלכם. להעצים את כוחות המשיכה וההשפעה שלכם, עבור הזוגיות האישית שלכם ועבור התמיכה שלכם בלקוחותיכם.

דרך תכנית של התפתחות עצמית, ורכישת ידע, כלים, מיומנויות ונסיון בלעורר ולרפא את הקטבים הטבעיים שלנו ושל אחרים, נגדיל באופן טבעי את כוחנו לחנוך את הלקוחות שלנו להתחבר ולרפא את כוחותיהם שלהם. מכאן נגדיל משמעותית את יכולתנו לסייע להם להעלות את חייהם האישיים והזוגיים על מסלול של הגשמה, סיפוק ושמחה עמוקים ביותר. 

התכנית בנויה מ-8 מפגשים מוקלטים הזמינים לך באופן מיידי בעת ההצטרפות:

בנוסף, משתתפי התוכנית מוזמנים להצטרף לקבוצת הווטסאפ של משתתפי ובוגרי התוכנית… לשיתוף והתייעצות בין המשתתפים, ומענה שבועי שלנו לשאלות מכם

עלות התוכנית: 2,400 ₪ 

ניתן לפרוס עד 12 תשלומים

רוצים לשמוע עוד? 

יש לכם שאלות? 

רוצים להתייעץ אם התוכנית מתאימה לכם?

שלחו לנו הודעה בווטסאפ:

 

מחכים לשמוע מכם,

מרים ויהונתן קליין

אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד