מבצעי טו' באב - חצי מחיר על המוצרים שלנו לזוגות!
פרטים על המוצרים הנוספים - בתחתית העמוד

ה"מצפן"? מה הכוונה?

שיחה זוגית זה אחד הדברים שאמורים הכי לקרב בינינו.
ולכאורה, זה גם אמור להיות הדבר הכי טבעי, פשוט וזורם…

אבל בפועל… מהנסיון שלנו, בהרבה מצבים הדיבור שלנו עשוי להרחיק בינינו, להציף המון פערים ואי הבנות, לדרוך על פצעים חשופים, ולעורר שדים ותחושת וחוסר אונים.

לדבר ביחד כזוג, בלי שאנחנו מודעים להשפעה הרגשית שלנו אחד על השניה, וביטחון שאנחנו יודעים ליצור השפעה חיובית, זה כמו לנהוג ברכב בלי להחזיק בהגה. במקרה הסביר אנחנו פשוט לא יודעים לאן נגיע. במקרה הגרוע זו סכנת נפשות של ממש…

חלק מרכזי ביצירת ביטחון בשיחה זוגית חיובית טמון במודעות גדולה שלנו להבדלים במערכות הרגשיות שלנו כנשים וגברים. אלה היבטים שרובנו לא למדנו לעבוד איתם ולכן הם שולטים בנו.

מתוך הניסיון שלנו עם אינספור זוגות, כמו גם מחיינו הזוגיים , פיתחנו שפה זוגית “קוטבית” או “מגנטית”, שפונה להיבטים השונים שבנפש האיש והאישה בצורה שונה, שמעניקה לשנינו את הבטחון שאנחנו זקוקים לו כדי ליצור עבורנו קרקע יציבה ופוריה. בשנה האחרונה, לאור הביקוש הרב ללמוד את השפה הזו וכלים ליישם אותה באופן שוטף בתוך חיי השגרה, ארזנו את השפה הזו לחפיסת קלפי “המצפן”.

חפיסת “המצפן” היא המתנה שכל זוג יכול להעניק לעצמו כדי לעלות יחד על מסלול של לימוד מעמיק ואינסופי כל אחד של עצמו ואחד את השניה באופנים שרובנו איננו מכירים. זוהי שפה, הדרכה וכלי עבודה ממשיים כדי לעורר את הכוחות המגנטיים הזוגיים שלנו.

הערכה כוללת את המרכיבים הבאים, שישרתו אתכם לאינספור שיחות, בתקופות והתמודדויות שונות בחיים:

מרכיבי הערכה

 

קלפי כוונות הדדיות:

30 קלפים עם כוונות שלכם אחד כלפי השניה, שיעזרו לכם לכוון את עצמכם בצורה שתוציא מעצמכם את המיטב. 

כולנו באים עם הכוונות הכי טובות אל הקשר, אבל אנחנו הרבה פעמים לא מודעים לכך שהכוונה הטובה שאנחנו באים איתה היא לאו דווקא מה שהשני/ה צריכים. 

הכוונות האלו ישמשו אתכם באינספור דרכים: כדי לכוון את עצמכם בהתחלה של שיחה, כדי לכוון את עצמכם לקראת שבת, אירוע מיוחד או חופשה, או אפילו כוונה לתקופה מסויימת. הן יעזרו לכם לצלוח אתגרים ולמנף הזדמנויות, ולהתחבר לכוחות העמוקים ביותר שלכם.

לוגו אייקון

קלפי “אלייך” לאישה

26 קלפי שיתוף לאישה, שיעוררו בתוכך את העוצמה הנקבית שלך, שקשורה לאינטואיציה, לביטחון הרגשי בערך שלך, לפנטזיות ולחלומות שלך, ולמקום בתוכך שבטוח שאת ראויה לכל הטוב שבעולם.
אנחנו בדרך כלל לא מודעים עד כמה השפה שלנו יוצרת מציאות ומושכת אחד מהשניה צדדים שונים. לפעמים בהחלפה של מילה אחת או שתיים, כל התקשורת משתנת ועולה על המסלול לקרבה, או “נחטפת” לעלבונות, התחשבנויות וריבים. 

זוהי שפה שככל שלומדים אותה, היא נהיית יותר ויותר טבעית ונגישה, ועם הזמן תראי איך את מתחילה לדבר בעצמך בשפה של הקלפים, ואיך שזה מחולל בחייך את הקסמים שהכי חלמת עליהם, אבל אולי כבר התייאשת מלהאמין שהם אפשריים.

לוגו אייקון

 

קלפי “כוח” לאיש

26 קלפי שיתוף לאיש, שמעוררים את החלק הזכרי שלך: הביטחון שלך ברצון שלך, בעוצמה שלך, ובמסוגלות שלך להוציא לפועל כל מה שאתה רוצה. 

לפעמים בהחלפה של מילה אחת או שתיים אפשר לעבור ממצב של ייאוש וחוסר אונים למצב של בטחון, יצירתיות והשראה. רובנו לא מכירים את האפשרות הזו, וזה גורם למצב שהרבה שיחות “נחטפות” לריבים והחלשה הדדית. זה לא חייב להיות ככה. כל שיחה בינינו כזוג יכולה להיות שיחה שמחזקת אותנו בצורה העמוקה ביותר.
שיחה עם האישה יכולה להיות דבר מבלבל מאוד שהולך ומחליש את הביטחון בקשר, או דבר ברור מאוד, שהולך ומחזק. הקלפים האלה יעניקו לך את הכח לצעוד בבטחה בתוך הדיבור וההקשבה שלך עם האישה שלך, ואת הביטחון לקחת את התקשורת שלכם למקום שאתה הכי רוצה. 

לוגו אייקון

 

קלפי הקסם:

שלושת “קלפי קסם”, שמסדרים את התדרים שלנו למקום של ענווה והתפתחות במקום מקום של פגיעות, ריבים או ייאוש.
יש לנו בכל רגע אפשרות או להיחלש מהסיטואציה או הזדמנות להתפתח ולגדול מתוכה. 
האפשרות הזו לרוב הרבה יותר קרובה לפתחנו ממה שאנחנו חושבים ושלושת הקלפים האלה עוזרים לנו לסדר את עצמנו בנקודת ההתפתחות שלנו במקום בנקודת הקורבנות שלנו.

לוגו אייקון

זוגות שרכשו את הערכה משתפים:

לוגו אייקון

רוצים לרכוש את השפה ה"קוטבית" אל תוך הזוגיות שלכם, ולהעמיק אותה למקומות שלא הכרתם?

 

 זוהי ערכה שמסדרת את התקשורת ביניכם, כך שהיא תהיה מרפאת ומחזקת- אצלכם בבית מתי וכמה שתרצו.
כמובן שלא מספיק לרכוש אותה, אלא באמת להשתמש בה, ואנחנו יודעים זה לא תמיד קל למצוא את הזמן והמוטיבציה לזה.
בתוך הערכה ישנו ברקוד שיוביל אתכם לעמוד עם עוד סרטוני העמקה, והזמנות שלנו לזומים חיים של שאלות ותשובות.

מחיר ערכת "המצפן"- 360 ש"ח

ועכשיו עד טו' באב- בחצי מחיר-
180 ש"ח בלבד!

ניתן לפרוס עד ארבעה תשלומים. 

ובנוסף, עם הרכישה, קבלו מתנה:

לוגו אייקון

רגע! אמרתם שיש לכם עוד מוצרים לזוגות בחצי מחיר?!

כן! יש לנו קורס דיגיטלי וקורס חי לזוגות במבצע ענק של חצי מחיר.

וברכישה שלהם - גם מקבלים במתנה את "המצפן"!

הקוד הזוגי הקורס לזוגות

מקווים לפגוש אתכם בקרוב!

יהונתן ומרים

אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד