המדריך לשיחה הכיוונית

180 ש"ח

ה”שיחה הכיוונית” היא טכניקה שפיתחנו, כגרסה ביתית וידידותית של אחת התנועות העוצמתיות ביותר שאנחנו עובדים עם זוגות בקליניקה.
מטרתה של השיחה הכיוונית היא לייצר את השיח, הקרבה והאינטימיות בעומקים שאנחנו כמהים להם בזוגיות שלנו.
השיחה הזו מבססת כל אחד מבני הזוג ב”קוטב” הטבעי והעוצמתי שלו. כלומר את האיש בצד הזכרי שלו ואת האישה בצד הנקבי שלה. 
כשאנחנו נמצאים בקטבים האלה, השיחה באופן טבעי יוצרת ביטחון גבוה אחד בשניה. מתוך הביטחון הזה והסקרנות העמוקה שמתעוררת, נוצרים התנאים להיפתח לעוד ועוד רבדים שלנו. 
המדריך כולל מדריך כתוב ומדריך מוסרט, שאפשר להשתמש בהם ביחד או בנפרד.
תוכלו להשתמש במהלך הזה בדייט זוגי מכוון, וכן בשגרת היומיום שלכם. ככל שתתרגלו ותרכשו בטחון בטכניקה הזו, תצטרפו לאינספור זוגות שמעידים על שינויים אדירים בתקשורת הזוגית שלהם, ובמידת הקרבה, האינטימיות והמשיכה שמתעוררת בזכותה. 

המדריך לשיחה הכיוונית

180 ש"ח

המדריך המלא לדייט המוצלח- לגברים

240 ש"ח

כגברים, מצופה מאתנו לדעת להוציא לפועל מ א’ ועד ת’ דייט מוצלח עם האישה שאנחנו אוהבים. לחשוב על רעיון, לתכנן, להפתיע, לדאוג לכל הפרטים, ולדאוג לתרחישים השונים שעשויים לקרות.
אבל בכל הכנות, איך אנחנו בעצם אמורים לדעת את כל זה?? מישהו לימד אותנו או הדגים לנו? מישהו יודע איך זה בדיוק עובד עם האישה הספציפית שלנו, שנראה שדווקא איתה כל מה שאמור לעבוד לא עובד??
במדריך הזה תלמדו שלב אחד שלב איך להתכוונן לדייט, איך לבחור את הפעילות המיטבית, איך להכין מראש את הפרטים החשובים באמת בלי לאבד את עצמכם, והכי חשוב- איך לדאוג שלא משנה מה בסוף באמת קורה, מה משתבש ומה מפתיע, האישה שלכם תצא זוהרת, קורנת, מלאה, אוהבת וקרובה אליכם מתמיד.
היכולת להוציא לפועל דייט מעולה, זו לא נחלתם של מתי מעט שנולדו עם שרביט קסמים. זוהי דרך שאפשר ללמוד.
המדריך הזה כולל את המדריך המלא, שמפרט את כל העקרונות, השלבים הנת”בים ודרכי ההתמודדות. הוא גם כולל גירסה מקוצרת, שתוכל לשלוף בתוך השגרה ובעת הצורך.

המדריך המלא לדייט המוצלח- לגברים

240 ש"ח

איך לענג את האישה שלך

360 ש"ח

המפגש האינטימי והמיני יכול ונועד להיות החוויה הכי מקרבת, מענגת, מרחיבה ומשמחת. 
אבל האמת המצערת, עבור המון זוגות, היא שזה ממש לא המצב. כגודל הציפייה כך גודל האכזבה. 
המפגש המיני הוא כמו כור אטומי. יש בו את האנרגיה הכי עמוקה ועוצמתית שלנו. אם היא לא מקבלת ביטוי ומימוש, היא יוצרת תסכול ששוחק את תחושת הביטחון שלנו, את חדוות החיים שלנו, ואת הכוחות הפיזיים העמוקים ביותר שלנו.
הבשורה הטובה היא שיש לאנרגיה הזו חוקיות עמוקה ויסודית, שכל אחד שבאמת רוצה יכול ללמוד. וזה לא אומר ללמוד איך זה עובד אצל נשים באופן כללי. אלא ללמוד בדיוק איך זה עובד אצל האחת שלך.
המדריך הזה ילמד אותך מה שאתה צריך לדעת בשביל סוף סוף להצליח באמת עם האישה שלך. איך לגלות את מערכת ההפעלה הרגשית והמינית הספציפית שלה, ולהפעיל אותה, כך שתביא אותה לסמוך עליך, להיפתח אליך, ולהתמלא בתשוקה ועונג איתך.
אם אתה לא מרגיש לגמרי בטוח בעצמך בתחום הזה, חבל לבזבז עוד זמן, טעויות ותסכולים. זה הזמן ללמוד את האומנות הזו, ולהעלות את החיים האינטימיים שלך על המסלול שאתה חולם עליו.

איך לענג את האישה שלך

180 ש"ח