כמה מילים עלינו ועל הגישה שלנו

אנחנו, יהונתן ומרים, נשואים והורים לשישה.
עם השנים, מתוך נסיון עם יחידים וזוגות רבים ומגוונים, פיתחנו גישה משלנו לעבודה עם הכוחות שפועלים בתוך מערכות יחסים ובמיוחד בתוך זוגיות.

הגישה הזו נקראת “הקוטביות הבריאה“. היא מושתת על הבנה עמוקה של הכוחות השונים, ההפוכים והמשלימים שפועלים בנו כגברים וכנשים.

הבנת העומק של הקוטב הזכרי והנקבי, והדינמיקה המתחוללת ביניהם בתוך המערכת הזוגית, מאפשרת זיהוי חד, אמיץ ועוצמתי של הדפוסים הכלואים והכאובים שלנו, ושל המקומות שאנחנו פוצעים אחד את השניה בתוך הזוגיות.
זיהוי זה, יחד עם הידע איך להפוך את המערכת הפוצעת על פיה, ולהפוך זוגיות מאומצת ומכאיבה, לזוגיות מעשירה, מרפאת, מפתחת ומלאת תשוקה.

עם הגישה והכללים שביססנו, אנחנו מזמינים כל זוג לזהות את נקודות הכח שלהם, ולהצליח לרתום אותם כדי להפוך את נקודות התורפה לנקודות של חיזוק וריפוי הדדי.
ובמצבים שאין את התנאים לשם כך- לזהות זאת בצורה אמיצה וכנה, לשחרר את הזוגיות בהשלמה פנימית, ולהפרד מתוך כבוד הדדי ותקשורת נעימה.

שנינו פוגשים יחידים וזוגות בשלבים השונים של זוגיות- החל מהמסע למציאת זוגיות, ביסוס של זוגיות קוטבית בריאה, ריפוי של זוגיות פצועה וכאובה, וכן תהליכי פרידה, גירושין, ופתיחת דף זוגי ומשפחתי חדש.
יהונתן גם מוביל קבוצות וסדנאות של גברים לפריצות דרך אישיות וזוגיות.
מרים גם מלווה משפחות וכן מנהיגי ארגונים וקהילות.
שנינו יוצרים בנפרד וביחד ספריות תוכן עשירות לקהל רחב על התחומים האלה, וכן קורסים דיגיטליים ללימוד והתפתחות עצמאית.

אנחנו מקווים ומאחלים שתמצאו את עצמכם בתוך התכנים הללו בצורה שתביא לכם תועלת וריפוי, ותסייע לכם לעלות על דרך המלוכה לחיים אישיית וזוגיים מתוך שמחה, בטחון, שלמות עצמית, התפתחות משותפת, אהבה ותשוקה.

שלכם,
יהונתן ומרים